Návštěvní kniha

Zanechat vzkaz

Zanechat vzkaz

 
 

Odpovědět

Jméno: renata vidisevska
Předmět: Půjčka bez doložení příjmu (23.01.2020, 02:07:32)

Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete použít na cokoli. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splacení úvěru. Díky široké škále poskytnutých finančních půjček může tento úvěr získat téměř každý žadatel v České republice. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky služby. Finance, které můžete použít na cokoli potřebujete. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku. E-mail: renatavidisevska@gmail.com

Odpovědět

Jméno: Jan Holan
Předmět: Akordy (06.12.2018, 14:15:36)

Dobrý den, nebylo by prosím možné od Vás získat akordy na píseň Pochod na Golgotu? Nedaří se mi je nikde najít. Předem děkuji, prosil bych kdyžtak o zaslání na email jan.holan96@gmail.com

S pozdravem
JH

Odpovědět

Jméno: Jiří Bílý Autor
Předmět: Akordy (03.04.2019, 23:50:07)

Dobrý den, pane Holane. S touhle písničkou je trochu potíž. Hmaty nejsou standardní. A v klasických hmatech Vám to nebude znít dobře. Už jsem tento problém řešil a nakonec bylo nejjednodušší kousek písničky nahrát na video a to jsem přeposlal přes WhatsApp. Pokud ho máte, spojte se se mnou přes můj telefon, který najdete na stránkách a nahrávku Vám rád pošlu. Mějte se pěkně a děkuji za Váš zájem. J.B.

Odpovědět

Jméno: Jeff
Předmět: Akordy (18.11.2015, 23:28:45)

Zdravím a mám prosbu ohledně zaslání akordů k Vaší písni Kruh, děkuju a hodně úspěchů jeffos@seznam.cz

Odpovědět

Jméno: Jiří Bílý Autor
Předmět: RE: Akordy (23.11.2015, 12:34:22)

Také Vás zdravím a pokusím se co nejdříve poslat. Mějte se hezky. J.B.

Odpovědět

Jméno: Ivana Vernerová
Předmět: CD Projdeme se po ZOO (10.05.2015, 12:45:06)

Dobrý den, náhodou se mi dostalo do ruky Vaše CD(možná jsem ho dostala přímo od Vás v pátek na Konopišti - nestačila jsem Vás identifikovat :-)ale každopádně Vám chci poděkovat, protože je úžasné! Mám dvě dospělé děti, které vyrostli na Skoumalových a Svěrákových písničkách a ty Vaše písničky jsou stejně dobré. Nesnáším prznění muziky pro děti typu Maxim Turbulenc, Šmoulích disko šou apod(nic proti Šmoulům :-))a právě Vaše muzika je přesný opak. Nyní pracuji jako chůva, tak nemám strach, že bych CD nevyužila:-)
Dovolila jsem si Váš pořad pro děti, se kterým vystupujete v MŠ doporučit ve zdejším Mateřském centru a jedné soukromé MŠ. Byla bych moc ráda, kdyby Vás někdo z nich oslovil, ale víc pro to udělat neumím :-) Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji mnoho takovýchto skvělých projektů. Iva Vernerová Velká Chuchle

Odpovědět

Jméno: Jiří Bílý Autor
Předmět: RE: CD Projdeme se po ZOO (15.05.2015, 14:00:51)

Dobrý den paní Vernerová,
jsem moc rád, že vás CD potěšilo a děkuji za jeho chválu.:-) Mějte se krásně a ať se Vám všechno daří. S pozdravem J.B.

Odpovědět

Jméno: Marie Pelouchová
Předmět: Poděkování (01.01.2015, 15:43:22)

Vážený pane Bílý,
dostala jsem úžasný vánoční dárek - Vaše CD se zhudebněnými verši Antonína Sovy Až bude po boji. A jak to má být, přišlo v pravý čas a úplně mě dostalo! Krásné verše, nádherná hudba i zpěv! Pocházím kousek od Pacova, ale s tvorbou básníka A. Sovy jste mě seznámil až Vy.
Děkuji Vám a do roku 2015 přeji jen to dobré a neustálou inspiraci pro další tvorbu.

Odpovědět

Jméno: Jiří Bílý Autor
Předmět: RE: Poděkování (05.01.2015, 20:22:53)

Vážená paní Pelouchová,
děkuji za Váš krásný vzkaz, který je mi povzbuzení a odměnou zároveň. Budu se do Vašeho kraje moc rád vracet, doufám i s písněmi z CD. Ať Vás písničky stále těší a také přeji v roce 2015 vše dobré. S pozdravem a s díky, J.B.

Odpovědět

Jméno: Eva Karásková
Předmět: Až bude po boji (01.11.2014, 22:05:02)

Dobrý večer,
Vaše CD ke mně doputovalo zprostředkovaně přes dceru a mohu říci, že je to něco neobyčejného. Pan Antonín by z Vás měl radost. Tak hebké, přítulné, celé sametové:-)Děkuji.

Odpovědět

Jméno: Jiří Bílý Autor
Předmět: RE: Až bude po boji (22.11.2014, 17:02:29)

Dobrý den Evo, děkuji za pochvalu, moc si jí vážím. A pan Sova ji určitě slyšel také a Michalovi Rohrichovi vyřídím.:-)Mějte se pěkně a zachovejte nám přízeň. J.B.


"Záleží jenom na tom,
jak je v nás.

Nikde jinde."
(R. Havel)